Banner  

Kompetencja fachowa i doradztwo.Ty masz pytania. My oferujemy odpowiedzi.

HAHN+KOLB oferuje coś więcej niż tylko wysokiej jakości produkty w najkorzystniejszych cenach. Na przykład kompetentne, fachowe doradztwo od narzędzi, przez realizację zamówień, po rozwiązania specjalne. Oferujemy nie tylko systemy standardowe, ale też koncepcje optymalizacyjne, służące zapewnieniu ekonomicznej i efektywnej produkcji.

Skrawanie: Oferta narzędzi skrawających HAHN+KOLB sięga od nawiertaków, wierteł,frezów, przez narzędzia do toczenia, po narzędzia specjalne do zindywidualizowanych zastosowań. Oprócz tego HAHN+KOLB dysponuje bogatą, ekspercką wiedzą na temat skrawania, dzięki czemu możemy zapewnić kompetentne i indywidualne doradztwo.

Pomiary: HAHN+KOLB oferuje wysokiej jakości środki pomiarowe dla różnych dziedzin gospodarki. Zaczynając od ręcznych środków pomiarowych, czujników zegarowych, przez przyrządy pomiarowe 3D wykorzystujące układy współrzędnych, pomiar grubości warstw,  ścianek, po badanie twardości i optyczne urządzenia pomiarowe. Oprócz tego posiadamy w asortymencie różne systemy do elektronicznej transmisji i przetwarzania danych. Oferujemy indywidualne doradztwo wykwalifikowanych ekspertów w danej dziedzinie.

Wyposażenie warsztatów: Niezależnie od tego, czy konfigurują Państwo lub wyposażają warsztat, laboratorium lub magazyn, HAHN+KOLB oferuje szeroki wybór szaf, stołów warsztatowych, wózków montażowych i systemów regałowych. Nasi specjaliści od wyposażenia roboczego opracują i zaplanują razem z Państwem najlepsze rozwiązanie.

Akademia techniczna: HAHN+KOLB przekazuje w podziale na zakresy tematyczne: skrawanie, badanie twardości i technika pomiarowa, niezbędną wiedzę oraz umiejętności służące optymalnemu wdrażaniu inwestycji. Zapraszamy na nasze wykłady i seminaria, na których można wysłuchać prelekcji kompetentnych referentów HAHN+KOLB lub ekspertów z zakresu gospodarki i przedstawicieli uczelni.

 

Korzystaj z doświadczenia i pomysłów pracowników HAHN+KOLB –
Zwróć się do naszego kompetentnego zespołu

Wiedza źródłem przewagi konkurencyjnej!

Nowa akademia HAHN+KOLB.

W nowej siedzibie firmy stworzyliśmy nowoczesne centrum technologiczne. W sympatycznej atmosferze i profesjonalnym otoczeniu klienci mogą tutaj dalej rozbudowywać przewagę konkurencyjną w odniesieniu do know-how, uczestnicząc w skierowanych na praktyczne rozwiązania seminariach.

Chętnie zorganizujemy skrojone pod Państwa potrzeby szkolenia i zadbamy o nocleg oraz atrakcyjny program ramowy.

Akademia HAHN+KOLB oferuje atrakcyjną koncepcję seminariów dotyczących obróbki skrawaniem i testów na twardość. Właśnie w tych istotnych dziedzinach nasi klienci doceniają kompetencje i fachowość HAHN+KOLB. Naszym celem jest przekazanie Państwu tej wiedzy. 

Zakres tematyczny: obróbka skrawaniem
Na organizowanych przez nas seminariach technologicznych przekazujemy oprócz najnowszego stanu wiedzy i trendów także prawidłową ocenę czynników wpływających na wynik obróbki skrawaniem. Wiedza dotycząca obróbki skrawaniem przyczyni się w ten sposób od zdobycia przewagi konkurencyjnej. Specjalistyczne wykłady są uzupełniane o praktyczne zastosowania. Dzięki stale aktualizowanym treściom dysponujecie Państwo najnowszym stanem wiedzy.

Zakres tematyczny: test na twardość
Przekazujemy podstawową wiedzę o normowanych i nienormowanych metodach sprawdzania twardości. Informacje o najnowszych normach, merytorycznych testach najróżniejszych części i materiałów oraz dotyczące najważniejszych założeniach norm. Wszystkie seminaria i szkolenia zawierają zarówno elementy teorii, jak i praktyki, w celu pogłębienia przekazanej wiedzy. 

Zakres tematyczny: technika pomiarowa
Przekazujemy wiedzę bazową dotyczącą techniki pomiaru długości, cennego know-how dot. analizy systemu pomiarowego, techniki pomiarowej powierzchni oraz badania sprawności maszyn.
 

Korzyści:

  • seminaria i szkolenia dla profesjonalistów i początkujących
  • imprezy odbywające się podczas całego roku na obszarze Niemiec
  • kompetentni referenci z HAHN+KOLB
  • dodatkowi referenci z wyższych uczelni i specjalistycznych placówek
  • certyfikat uczestnictwa służy jako dowód podniesienia kwalifikacji zgodnie z DIN ISO 9000

 

  • obróbka skrawaniem
  • technika pomiarowa
  • test twardości
  • materiały chłodząco-smarujące

Login do zarejestrowanych użytkowników

Dostęp jako gość

System dla testów z fikcyjnymi cenami, brak możliwości zamówienia