HK-MAT - SYSTEM WYDAWANIA NARZĘDZI

HK-MAT to system wydawania narzędzi, który może być również wykorzystywany jako magazyn konsygnacyjny. Zawiera wszystkie ważne narzędzia i materiały eksploatacyjne potrzebne do produkcji, dzięki czemu są one dostępne dla pracowników natychmiast. Dodatkowo HK-MAT służy również jako system zarządzania narzędziami.

Szafa narzędziowa monitoruje i rejestruje każde pobranie narzędzia. Jeśli artykuł jest dostępny tylko w niewielkich ilościach, HK-MAT generuje automatyczni zamówienie do dostawcy: zapewnia to, że wszystkie ważne narzędzia są dostępne przez całą dobę.

Tylko autoryzowany personel będzie miał dostęp do systemu wydawania narzędzi. Rejestrowanie i śledzenie wydawania narzędzi jest zautomatyzowane, co umożliwia uproszczone zarządzanie narzędziami.

Różne modele HK-MAT - W ofercie szafy od DWÓCH dostawców:

Wybierz, w zależności od zamierzonego zastosowania:

> Zautomatyzowane szuflady

> System z obrotowymi dyskami

> Dozownik spiralny

> Zautomatyzowany system dozowania narzędzi oferuje wiele przestrzeni do przechowywania i magazynowania narzędzi od różnych producentów.

Twoje korzyści:

> Drogie zasoby są bezpiecznie przechowywane w systemie wydawania narzędzi i są stale dostępne.

> Szafa do wydawania narzędzi magazynuje narzędzia od różnych producentów.

> Możliwe jest połączenie między systemami HK-MAT a systemami PPS i ERP. W ten sposób unikasz kosztów zatrudnienia skracasz procesy wewnętrzne.

> Masz przegląd wszystkich kosztów, zapasów i zużycia.

> Dzięki monitorowaniu i analizie zużycia nie ma potrzeby utrzymywania nadmiernego zapasu.