WKŁADKI Z TWARDEJ PIANKI - PRAKTYCZNE I BEZPIECZNE PRZECHOWYWANIE NARZĘDZI

Możesz użyć skaner, aby łatwo skonfigurować własną, wkładkę z twardej pianki lub poproś eksperta HAHN+KOLB o to, aby to zrobić. Dostosuj swoje podzespoły i urządzenia do swoich potrzeb i życzeń - po prostu, szybko, łatwo i bez wychodzenia z fabryki!

Potrzebny jest skaner i oprogramowanie OPT-I-STORE (dostarczane bezpłatnie) do projektowania wkładek z twardego pianki. Oferujemy serwis zarówno dla istniejących narzędzi, jak i nowych narzędzi zamówionych przez firmę HAHN+KOLB.

Twarda pianka - solidny materiał do twoich narzędzi

wozek

Nasze twarde wkłady piankowe wykonane są z pianki PE, która jest lekka i trwała. Duża wydajność dzięki wysokiej odporności na działanie oleju i wody. Nawet wrażliwe części można bezpiecznie przechowywać dzięki właściwościom pochłaniającym wstrząsy. Środki spożywcze mogą być przechowywane w sposób bezpieczny, ponieważ twarde piany nie zawierają zapachów i są bezpieczne dla żywności. Jeśli zamówisz projekt ESD, możesz również przechowywać części elektroniczne w twardych piankowych wkładkach.

Wybierz własną kombinację wielkości, grubości i koloru

Twoje korzyści

Widzisz jakich narzędzi brakuje.

Organizujesz narzędzia zgodnie z własnymi potrzebami.

Wycięcia dopasowane do indywidualnych potrzeb chronią przed wpływem środowiska i zapobiegają wzajemnym zanieczyszczeniom.

Można nawet wprowadzić narzędzia niestandardowe.

Narzędzia są bezpiecznie schowane. Wkładki z twardego pianki nadają się zatem do wózków narzędziowych lub skrzyń transportowych, a także do przechowywania w szafkach narzędziowych.