LET'S WORK TOGETHER.   Witamy w HAHN+KOLB Polska
E-business - rozwiązania
Nasze rozwiązania e-biznesowe upraszczają proces zaopatrzenia

Rozwiązania e-biznesowe firmy HAHN-KOLB są tak innowacyjne i różnorodne, jak nasi klienci. Nasza szeroka gama produktów zawsze oferuje idealne rozwiązanie dla wydajnych i przyjemnych zakupów - dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Oprócz naszego sklepu internetowego oferujemy również inne sposoby łączenia się, takie jak OCI, EDI, katalogi elektroniczne i nasz automat HK-MAT. Dzięki temu możemy zaoferować rozwiązania dla każdej firmy, niezależnie od jej wielkości.

Skorzystaj z naszych umiejętności w zakresie e-biznesu, aby zwiększyć wydajność zakupów, zoptymalizować procesy i zaoszczędzić jeszcze więcej czasu i pieniędzy na zakupach w przyszłości.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach e-biznesowych firmy HAHN+KOLB.

Z niecierpliwością czekamy na kontakt.

Onlineshop

Sklep internetowy - Twoja brama do cyfrowego świata HAHN+KOLB

Nasz sklep internetowy zapewnia całodobowy dostęp do ponad 120 000 produktów wraz ze szczegółowymi informacjami.

Możesz zobaczyć uzgodnione ceny i bardzo łatwo mapować wewnętrzne procesy firmy w cyfrowych zakupach za pomocą indywidualnych uprawnień i zarządzania rolami. Spraw, aby proces zamawiania był wygodniejszy, szybszy i mniej podatny na błędy.

HK-MAT - Automaty wydające

HK-MAT - Automaty wydające

Dzięki naszym automatom narzędziowym wszystkie ważne narzędzia i sprzęt roboczy są dostępne w odpowiednim miejscu i czasie. Zautomatyzowane ponowne zamawianie, a także cyfrowe przeglądy stanów magazynowych i materiałów eksploatacyjnych pomagają jeszcze bardziej usprawnić proces zaopatrzenia.

W rezultacie zwiększasz produktywność pracowników, przyspieszasz cały proces produkcji i oszczędzasz koszty przetwarzania.

OCI/PUNCHOUT - Zintegrowany interfejs danych

OCI/PUNCHOUT - Zintegrowany interfejs danych

Uzyskaj dostęp do naszego sklepu internetowego bezpośrednio ze swojego systemu planowania zasobów. Wypełniony koszyk można łatwo przenieść do systemu ERP za pomocą jednego przycisku, aby sfinalizować zamówienie.

To znacznie upraszcza procesy zaopatrzenia, zmniejsza obciążenie administracyjne i pomaga zaoszczędzić czas i koszty.

Katalogi elektroniczne

Katalogi elektroniczne

Korzystaj z własnej, całkowicie spersonalizowanej platformy zakupowej zawierającej dokładnie te dane produktów z wybranych dostaw, których potrzebujesz.

Nasze e-katalogi oferują możliwość stworzenia spersonalizowanego portfolio produktów z cenami i terminami dostaw dostosowanymi do indywidualnych potrzeb - w pełni dostosowanymi do pożądanego formatu.

EDI - elektroniczna wymiana danych

EDI - elektroniczna wymiana danych

EDI można wykorzystać do utworzenia bezpośredniego połączenia między systemem ERP lub systemem e-zamówień a naszym systemem planowania zasobów przedsiębiorstwa.

Dzięki temu zamówienia, potwierdzenia zamówień, powiadomienia o dostawach i faktury mogą być wymieniane z nami w sposób w pełni zautomatyzowany, zmniejszając nakład pracy ręcznej, a tym samym możliwość wystąpienia błędów.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji:
Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00
 
Tomasz Zwierzyński
Telefon: +48 604 164 023
E-Mail: tomasz.zwierzynski@hahn-kolb.com.pl