LET'S WORK TOGETHER.   Witamy w HAHN+KOLB Polska
Slider
Zajmujemy się optymalizacją procesów

 

Zoptymalizujemy Twoją linię produkcyjną zgodnie z aktualnymi standardami lean management i jego metodami (5S, JIT, metoda OPF). Z nami otrzymujesz kompletną usługę z jednego źródła - począwszy od indywidualnych konsultacji w Twoim zakładzie, poprzez montaż odpowiednich produktów, aż po obsługę posprzedażową.
Ponadto oferujemy również zrównoważoną koncepcję rozwiązań dla wcześniejszych łańcuchów dostaw lub sieci dostaw.

Wielu oferuje optymalizację procesów - HAHN+KOLB oferuje więcej

  • Przeszkoleni i doświadczeni eksperci w dziedzinie szczupłego zarządzania
  • Analiza procesów i konkretne propozycje rozwiązań
  • Wizualizacja: Plany 3D fabryki
  • Dostawa i instalacja: gotowe do użycia kompletne rozwiązanie lub gotowy do montażu zestaw
head

Razem z Tobą

  • Rozważamy całość dla efektywnego projektowania łańcucha wartości - LEAN
  • Doskonalimy procesy krok po kroku - KAIZEN / KVP
  • Czyścimy i porządkujemy procesy i miejsca pracy - 5S / 6S
  • Projektujemy środowiska pracy i optymalizujemy je - Ergonomie
  • Opracowujemy koncepcje projektowania w łańcuchu dostaw - Supplay chain
op_head_01

Nasi eksperci wspierają klientów w projektowaniu wydajnych procesów i miejsc pracy. Możliwe straty (mudas) w organizacji pracy są analizowane i redukowane krok po kroku. Wspólnie z klientem oceniamy poszczególne etapy pracy i planujemy je na nowo. Korzystamy przy tym z naszego szerokiego portfolio narzędzi. Od oznaczeń podłogowych i regałów przepływowych po sprzęt transportowy i materiały opakowaniowe - wszystko, co jest niezbędne do zaprojektowania najlepszego możliwego procesu w łańcuchu wartości.
Uwzględniane są zarówno procesy wyższego, jak i niższego szczebla, dzięki czemu potrzebny materiał znajduje się we właściwym miejscu i czasie.

Zrealizuj swoje pomysły na odchudzoną i wydajną produkcję. Pozwól naszym specjalistom doradzić Ci specjalnie dla Twoich potrzeb i skorzystaj z naszej pierwszorzędnej gamy produktów.

Oferujemy liczne produkty do wyposażenia magazynu, zakładu i warsztatu.

 

op_head_02

Reguły te są wykorzystywane nie tylko do konfigurowania stacji roboczych w funkcjonalny sposób, ale mogą być również wykorzystywane do optymalizacji krytycznych czasowo, powtarzalnych procesów. Nasi eksperci pomogą w usprawnieniu i restrukturyzacji procesów roboczych. W tym celu można wykorzystać wiele z naszych standardowych produktów lub dostosować je do indywidualnych potrzeb. W odpowiednich obszarach, takich jak transport, Kanban, technologia podnoszenia lub w procesie obróbki lub mocowania, nasi wyspecjalizowani pracownicy są po Twojej stronie.

Jeśli chodzi o porządek, czystość i bezpieczeństwo w miejscu pracy, nasz produkt z twardej pianki OPT-I-STORE spełnia prawie wszystkie kryteria 5S lub 6S. Jeśli ma to wykraczać poza "szufladę", możliwe są rozwiązania ETUI i kompletacji. Ponadto wkłady z twardej pianki można uzupełnić o komponenty, takie jak CLIP-O-FLEX, euroboxy, skrzynki lub inne systemy.

Nasi wyspecjalizowani konsultanci techniczni chętnie udzielą wsparcia.

op_head_03

Nasi eksperci wspólnie z klientami opracowują koncepcje indywidualnego projektowania miejsca pracy. Ergonomia nie tylko promuje zdrowie i dobre samopoczucie pracowników. Ma ona również znaczącą wartość dodaną dla Twojej firmy.

Twoje miejsce pracy nowej generacji, pełne typowych produktów ergonomicznych, takich jak maty do pracy, balansery sprężynowe, balansery i różne krzesła. Niezbędne dodatki, takie jak oświetlenie przyjazne pracownikom, a nawet elementy redukujące hałas, są ważną częścią projektowania każdego indywidualnego miejsca pracy.

Odkryj różnorodne możliwości i warianty wyposażenia naszych systemowych stacji roboczych.

 

op_head_04

Wraz z naszym wyspecjalizowanym zespołem e-biznesowym opracowujemy koncepcje wzmocnienia sieci dostaw.

Interfejsy takie jak OCI i EDI stale automatyzują proces zaopatrzenia. Procesy planowania, zamawiania i logistyki narzędzi i innych materiałów eksploatacyjnych stają się szybsze i bardziej opłacalne. Szczupłe i wydajne rozwiązania zakupowe, od procesu zaopatrzenia po produkcję narzędzi, są możliwe dzięki naszemu systemowi HK-MAT.

Dzięki naszym niestandardowym rozwiązaniom można zoptymalizować proces zakupów, a tym samym proces zaopatrzenia

 

 


Nie znalazłeś odpowiedniego rozwiązania lub masz pytania o konkretny proces? Skontaktuj się z nami już teraz!