TWOJE INDYWIDUALNE WYPOSAŻENIE HAL PRODUKCYJNYCH

zdjęcie

Kiedy środowisko pracy jest dostosowane i skonfigurowane do indywidualnych potrzeb, zwiększa się motywacja pracownika, a wraz z nim wydajność całej firmy. Funkcjonalne rozwiązania, organizacja i czystość kształtują decyzje innowacyjnej firmy i stanowią punkt ciężkości dla pracowników w czasach współczesnych.

Zoptymalizowana kolejność i organizacja materiałów i narzędzi, zarówno w warsztacie, magazynie, jak i na stole warsztatowym, zapewnia wydajne procesy pracy, a tym samym szybszy czas reakcji.

HAHN+KOLB ma wieloletnie doświadczenie w dostosowywaniu konfiguracji firm każdej wielkości i konstrukcji. Z punktu widzenia firmy tworzy to wydajność, produktywność i tworzenie wartości. Z perspektywy odwiedzającego projekt ten obrazuje nowoczesną firmę z niezawodnymi procesami produkcyjnymi.

Jak zdobyć indywidualny sprzęt warsztatowy

Indywidualne rozwiązania

Celem jest poprawa procesów produkcyjnych i komfortu pracy pracowników, a tym samym zwiększenie tworzenia wartości w miejscu pracy.

> Indywidualne doradztwo

> Planowanie

> Instalacja

> Dostawa

>Serwis pogwarancyjny

5 przekonywujących zalet

> Ekonomiczne wykorzystanie przestrzeni:

Optymalne wykorzystanie przestrzeni - zastosowanie systemu modułowego i nasza zdolność do spełnienia wszystkich specjalnych wymagań oznacza, że miejsca pracy i fabryki mają maksymalną elastyczność.

> Ergonomia:

Optymalizacja miejsca pracy i sprzętu w celu stworzenia lepszych warunków pracy dla pracowników.

> Modernizacja:

Chętnie udzielimy konsultacji na temat rozwoju miejsc pracy na życzenie.

> Indywidualne rozwiązanie:

W HAHN+KOLB specjaliści pracują na miejscu, aby zapewnić, że dopasowane rozwiązania i spersonalizowany sprzęt zawsze są najwyższej jakości.

> Wydajne procesy:

Wydajne zarządzanie procesami umożliwia optymalizację kroków produkcyjnych.

Potrzebujesz więcej informacji?

tel. 61 84 98 700

e-mail: info@hahn-kolb.com.pl