INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIA PROCESU ZAMÓWIEŃ

Zdjęcie

Zastanawialiśmy się, w jaki sposób nasi klienci mogliby efektywniej projektować swoje zakupy. W rezultacie powstają moduły zaopatrzeniowe, takie jak HK-TEO, HK-MAT i poszczególne e-katalogi, które oferują odpowiednie przemysłowe rozwiązanie dla każdej potrzeby. W ten sposób Twoje procesy planowania, zamówień i logistyki narzędzi i innych materiałów eksploatacyjnych stają się coraz mniejsze, szybsze i tańsze. Twoje procesy zakupowe są uproszczone, co pozwala skupić się na procesach dodawania wartości dodanej. Począwszy od procesu zaopatrzenia, aż po dystrybucję narzędzi, zapewniamy Ci szczupłe i wydajne rozwiązania biznesowe zgodnie z filozofią lean.

Elektroniczne zakupy za pomocą modułów

Systemy e-biznesu, które myślą: HAHN + KOLB oferuje kilka opcji automatyzacji procesu zamówień. Mogą one zostać zaimplementowane w procesie zamówienia osobno lub w połączeniu:

HK-MAT

HK_MAT: automatyczna szafa wydająca

HK-MAT to szafa wydająca dla narzędzi, która jest przystosowana do Twoich potrzeb. Umożliwia stały dostęp do najważniejszych narzędzi, pełną kontrolę kosztów i prosty proces zamawiania. Możesz kupić, wypożyczyć lub otrzymać system wydawania narzędzi bezpłatnie za pośrednictwem dodatkowej umowy o zakupie narzędzi.

E-katalog

E-KATALOG

Za pomocą e-katalogu integrujemy indywidualnie wybrane dane katalogowe z Twoim systemem e-zamówień. Ten spersonalizowany katalog elektroniczny zapewnia decydujące korzyści: przyspieszenie procesu zamówień i ogólne uproszczenie procesu zamówień.