ERGONOMICZNY PROJEKT STANOWISKA PRACY W LABORATORIUM

zdjęcie

HAHN+KOLB oferuje opcję zaprojektowania laboratorium, aby było ergonomiczne, bezpieczne i elastyczne. Twój przepływ pracy jest obsługiwany przez krótkie i zoptymalizowane chodniki. Ponadto zapewniamy, że masz również dużo miejsca do przechowywania z małą przestrzenią i małymi pokojami, dzięki czemu możesz zachować porządek.

Wraz z profesjonalną poradą przynosimy nasze wieloletnie doświadczenie w planowaniu laboratoryjnym. Sprawdzamy również cały proces pracy, aby dokładnie reagować na procesy i kształtować je optymalnie dla Ciebie i Twoich pracowników.

Wyposażenie laboratorium

W HAHN+KOLB dbamy o istniejące i nowe laboratoria. Skupiamy się tutaj na laboratoriach zapewnienia jakości i laboratoriach metalurgicznych. Oferujemy nie tylko meble laboratoryjne i technologię laboratoryjną, ale także niezbędne maszyny i know-how do optymalizacji procesów roboczych. Dzięki różnorodnym indywidualnym modułom sprzęt laboratoryjny może być rozbudowywany w dowolnym momencie i wyposażony w różne powierzchnie robocze.

Nasze usługi dla Twojej firmy

Poświęcamy czas, aby poznać twoje wymagania dotyczące przyszłego laboratorium podczas osobistego spotkania i wdrożyć je w dostosowane do potrzeb rozwiązanie. Nasi doświadczeni eksperci doradzą ci poza zakładem laboratoryjnym i bezpiecznie zaprowadzą cię do perfekcyjnego laboratorium systemowego.

Nasz obszerny program laboratoryjny z elastycznymi funkcjami dostosowuje się łatwo do każdej sytuacji w pomieszczeniu. Oferujemy innowacyjną, wyrafinowaną technologię, pięknie stylizowaną. Nasza wizualizacja 3D pokazuje szczegółowo nowe, przyszłe obiekty laboratoryjne.

Urządzenia laboratoryjne i wysokiej jakości technologie pomiarowe i testowania materiałów dają decydującą przewagę. Bezpieczeństwo, ergonomia i elastyczność są naszą koncepcją samooceny podczas projektowania idealnego laboratorium.

Jakość na najwyższym poziomie

Oprócz urządzeń laboratoryjnych, wszystkie techniki laboratoryjne, takie jak urządzenia pomiarowe i testowe do Twojego laboratorium, są dostępne w firmie HAHN+KOLB. Materiały eksploatacyjne związane z przygotowaniem próbek uzupełniają nasz asortyment.

> Szlifierki kątowe, maszyny do osadzania, a także maszyny do szlifowania i polerowania do przygotowania próbki

> Urządzenia do pomiaru twardości z innowacyjnymi funkcjami

> Mikroskopy stereoskopowe i cyfrowe

> Profesjonalna baza danych obrazów do przeglądania, pomiaru i archiwizacji mikroskopowych części

> Ultradźwiękowe urządzenia czyszczące

> Statywy do siłomierzy od 500N do 5kN, a także uniwersalne maszyny wytrzymałościowe od 2kN do 600kN

> Wkładki z twardej pianki do metody 5S

Laboratorium

Potrzebujesz więcej informacji?

tel. 61 84 98 700

e-mail: info@hahn-kolb.com.pl